Ultracienki notebook do codziennych zastosowań

Gru 10, 2012 autor:

Stworzona przez Samsunga seria laptopów 5 ULTRA już od jakiegoś czasu jest dostępna na naszym rynku. Jednak właśnie teraz zostaje ona wzbogacona o kolejny model, którym jest Samsung 535U3C. To zaawansowany technologicznie notebook, który posiada kompaktowe rozmiary i niewielką wagę, dlatego też można mieć go przy sobie niemal zawsze.

Samsung 535U3C, podobnie jak cała linia 5 ULTRA, dedykowany jest bardzo szerokiemu gronu odbiorców. Pełne zadowolenie z niego będą czerpać tak wielbiciele multimedialnej rozrywki, jak i osoby wykorzystujące urządzenie do zadań zawodowych czy naukowych.

źródło: producent

Pełen komfort obsługi zapewni między innymi obecność najnowszego systemu operacyjnego Microsoft Windows 8, który wspomagany jest przez znakomite, przyśpieszające i optymalizujące użytkowanie funkcje, takie jak Fast Start czy Fast Browsing. A gdy sprzęt trzeba będzie zabrać ze sobą w podróż czy po prostu przenieść z domu do biura, nie będzie z tym także problemu, gdyż jego waga to zaledwie 1,52 kg, zaś grubość wynosi, w zależności od punktu, od 14,9 mm do 17,6 mm.

źródło: producent

Przechodząc do danych technicznych, w laptopie Samsung 535U3C znajdzie się między innymi: dysk twardy SATA2 o pojemności 500 GB, pamięć RAM DDR3 o pojemności 4 096 MB, procesor AMD Dual Core A6-4455M, kartę graficzną ATI AMD HD 7500G, ekran TFT LED o przekątnej 13,3 cala oraz rozdzielczości 1366×768 px, dźwięk HD Audio, złącza USB, HDMI oraz D-Sub/VGA, a także sieciowe interfejsy LAN, Bluetooth i Wi-Fi.

źródło: producent

Dopełnieniem tego jest wbudowana kamera internetowa, czytnik kart pamięci oraz wydajny akumulator. Za ten komplet funkcjonalności, zapłaci się, w zależności od sklepu, od około 2 400 zł do około 2 500 zł. Najniższe ceny oferuje między innymi sklep Vobis, najwyższe – między innymi Proteus IT. By sprawdzić oferty innych sklepów, można zajrzeć na przykład tutaj.

 

Laptopy, Nowości