Asus Taichi 31 – wydajność i moc w kilku odsłonach

Kwi 23, 2013 autor:

Asus Taichi łączy w tablet i ultrabooka. Urządzenie mające dwa 13,3-calowe ekrany i wagę 1,56 kg oparto na systemie Windows 8. Nowy Asus posiada dodatkowo do wyboru procesor Intel Core i7 3537U / 3517U lub Core i5 3317U, a także dysk SSD 128 GB albo 256 GB. Ale to nie wszystkie zaskakujące cechy tego urządzenia.

Taichi 31 został pokryty odpornym na zarysowania szkłem oraz posiada 10-punktowy ekran multidotykowy. Dołączonym do niego rysikiem można sporządzać na przykład notatki. W Asusie Taichi 31 nie zabrakło ekranu Full HD, Wi-Fi, Bluetooth, 2 gniazd USB 3.0. Wysoką jakość dźwięku zapewnia układ audio z technologią ASUS SonicMaster. Z kolei technologia ASUS Super Hybrid Engine II pozwala nawet na 7 godzin pracy.

źródło: Asus

źródło: Asus

Ciekawostką jest fakt, że urządzenie po otwarciu może pracować w jednym z trzech trybów. Gdy używa się tylko ekranu zewnętrznego dostaje się tablet. Kiedy podniesie się pokrywę notebooka. Po uruchomieniu obu ekranów(do wybory tryb lustrzany lub powiększony pulpitu) uda się przedstawić prezentację bez potrzeby podłączenia projektora czy monitorów zewnętrznych.

Ten i inne laptopy o przekątnej 13,3” można porównać na www.okazje.info.pl.

źródło: mobilewall/asus

Laptopy