Belkin i jego nowe klawiatury do tabletów

Lip 09, 2013 autor:

O ile jeszcze krótką notatkę na tablecie zapisze się dość komfortowo, o tyle stworzenie dłuższych tekstów na tym sprzęcie może już sprawiać nieco problemu. Doskonale wie o tym firma Belkin, która właśnie wprowadza na rynek cztery modele nowoczesnych klawiatur do tabletów.

źródło: belkin

źródło: belkin

Pierwszym produktem z najnowszej oferty jest The Ultimate Keyboard Case (F5L149). Ta najcieńsza na rynku, a przy tym niesamowicie wytrzymała klawiatura dedykowana jest iPadom. Pełni ona jednocześnie funkcję etui chroniącego urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Z iPadem łączy się ona poprzez technologię Bluetooth, a w specjalnym uchwycie można ustawiać ją pod kątami 25°, 30° lub 35°. Na jednym ładowaniu produkt pracuje do 1 600 h, przy czym stan czuwania wynosi nawet do 6 miesięcy.

źródło: belkin

źródło: belkin

FastFit Keyboard (F5L141) to klawiatura, którą w parę sekund zamienimy w ochronną pokrywę trzymającą się tabletu za pomocą magnesów. Przydatna jest więc ona zwłaszcza podczas podróży. Standardowo tablet można przy niej zamontować pod różnymi kątami. Co jednak ważne, produkt występuje w dwóch wersjach – dla tradycyjnych tabletów i dla iPada mini.

źródło: belkin

źródło: belkin

Portable Keyboard Case (F5L145) to z kolei model stworzony typowo pod iPada mini. Zamknięte etui przypomina wyglądem elegancką, zamykaną na magnes teczkę. Może mieć ona kolor czarny, czerwony, niebieski, fioletowy bądź różowy – zależnie od wybranej wersji. Po rozłożeniu etui dostajemy natomiast klawiaturę z komfortową podstawką.

źródło: belkin

źródło: belkin

Ostatni z modeli – Standalone Mobile Bluetooth Keyboard (F5L112/13) – posiada wysokiej klasy stojak zapewinający tabletowi pełną stabilność. Wspomniany stojak jest ruchomy, a po zakończonej pracy można go szybko złożyć i zamknąć klawiaturę. Produkt posiada dwie wersje – dla iPada oraz uniwersalną, dedykowaną wszystkim tabletom z systemem Android.

Więcej o najnowszych klawiaturach dowiecie się z poniższego filmiku.

Pozostałe akcesoria do tabletów marki Belkin zebrane w formie rankingu są do obejrzenia na Okazje.info.pl.

Gadżety, TOP news, Video