Czym jest UP?

Lip 16, 2013 autor:

UP to opaska, która bada 3 aspekty życia: sen, dzienną aktywność oraz żywienie. Urządzenie należy do systemu UPTM. Wraz z gadżetem zakładanym na rękę pobiera się darmową aplikację z App Store. UP przeznaczono ją dla posiadaczy iPhona albo iPoda Touch. Opaska została wyposażona w technologię Motion X, dzięki niej pomiary dokonywane są przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Twórca opaski, firma Jawbone reklamuje ją jako urządzenie poprawiające komfort oraz jakość zycia. UP mierzy bowiem i rejestruje parametry snu takie jak długość, czas, tempo zasypiania,fazy snu. Do tego policzy ile kroku zrobiło się każdego dnia, spaliło kalorii, zbada tempo chodu, a także okresy aktywności i jej braku. Ponadto UP przeanalizuje nawyki żywieniowe i zaproponuje dietę. Urządzenie to zastąpi więc budzik, dietetyka i pokaże jak dbać o zdrowie oraz wskaże nad czym trzeba popracować.

Opaski kosztują 99,99 dolarów. Dostępne są w 3 rozmiarach i kilkunastu kolorach na przykład białym, niebieskim lub czerwonym. Mogą więc nie tylko pomóc zdrowo żyć, ale też stanowić dodatek do ubioru albo też być gadżetem dla posiadaczy iPhone’ów lubiących wszelkie nowinki technologiczne. O możliwościach jakie daje opaska UP więcej w filmie.

YouTube Embed: No video/playlist ID has been supplied

[http://youtu.be/GiC8QR_oHhk/youtube]
Gadżety, Video