Nowy tablet z polskim akcentem

Paź 29, 2013 autor:

Opisywane urządzenie to  usprawniona wersja tabletu KM1060, który jak na swój segment sprzedaje się całkiem nieźle. Różnice są niewielkie, ale znaczące. Tablet ten wreszcie  wyposażono w model 3G, a na obudowie znalazło się miejsce na slot imeszczący kartę SIM. Kolejną zmianą jest zaktualizowany system Android, teraz działający w wersji 4.2.2. Reszta nie odbiega konstrukcyjnie niczym od pierwowzoru, który jest już kilka miesięcy na rynku. Specyfikację urządzenia uzupełnia dwurdzeniowy układ Rockchip RK3066 taktowany częstotliwością 1,6GHz. Mali-400 to z kolei układ odpowiedzialny za wyświetlaną grafikę. Wspomaga ją 1GB pamięci RAM oraz 8GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia jej za pomocą kart microSD (do 32GB). Wyświetlany w rozdzielczości 1280×800 obraz możemy oglądać na 10-calowym ekranie IPS.

Na tyle urządzenia znajdziemy natomiast 5MPx aparat z Auto-Focusem, z przodu trafimy z kolei na kamerkę do wideorozmów z matrycą o rozdzielczości 2MPx. Poza wspomnianym slotem na kartę SIM, na obudowie znajdziemy również sloty HDMI, microUSB oraz dwa głośniki.

Trzeba przyznać, że Polska marka należąca do firmy Lechpol znacząco rozwinęła się w ostatnim czasie. Wszyscy zainteresowani moga już nabyć nowy tablet w cenie 850 zł. Skusicie się?

Tablety