ZTE Grand Flex S ma podbić Europę

Lis 05, 2013 autor:

ZTE od jakiegoś czasu coraz częściej prezentuje nowe słuchawki, które mają podbić serca sporej grupie osób na Starym Kontynencie. Z reguł są to tanie telefony, które mają za zadanie uplasować się na wysokich pozycjach sprzedaży, w ofertach różnych operatorów. Do oferty chińskiego producenta dołącza nowy zawodnik – Grand S Flex.

Nazwa może być (przypadkowo?) jednak mocno myląca. Wbrew pozorom nie jest to konkurent G Flexa od LG i nie ma on nic wspólnego z prezentowanymi ostatnio elastycznymi smartfonami. Jest to kolejny budżetowy aparat, zwracajacy uwagę swoją prostotą. Wewnątrz tego urządzenia znajdziemy dwurdzeniowy procesor taktowany częstotliwością 1,2GHz. Pamięć operacyjną równą 1GB oraz 16 GB pamięci wewnętrznej.  Wbudowany aparat robi zdjęcia w rozdzielczości do 8MPx – w razie zmniejszonej ilości światła do pomocy została zamontowana dioda LED. Całość zarządza system operacyjny Android 4.1 w wersji Jelly Bean, widoczny na 5 calowym wyświetlaczu, prezentującym obraz w rozdzielczości 720p.

ZTE Grand S Flex jest już dostępny na Starym Kontynencie w Czechach, Hiszpanii i Słowacji. Niedługo pojawi się również w Niemczech, Finlandii oraz w Polsce. Co na to nasi operatorzy?

Nowości