Cyanogen Inc planuje coś dużego

Lis 06, 2013 autor:

CyanogenMod w ostatnich miesiącach przeszedł wiele zmian. Cały projekt rozpoczął się rzecz jasna od stworzenia firmy Cyanongen, która niedługo poźniej rozpoczęła współpracę z firmą Oppo. W ten sposób powstał model N1, na którym bez żadnych komplikacji zainstalować można jedną z najpopularniejszych odmian Androida.

Parę dni temu odbyła się specjalna konferencja prasowa, na której pojawiły się dwie postacie ściśle związane z Cyanogen Inc. Steve Kondik wraz ze swoim współpracownikiem Koushikiem Duttem wspólnie ogłosili, że Oppo N1 to nie ostatnie urządzenie oddane w nasze ręce w ostatnim czasie. W niedalekiej przyszłości pojawi się również – bezprecedensowy projekt tworzony wciąż przy współpracy z chińską firmą. Będzie to najprawdopodobniej mocno zmodyfikowany N1 – limitowana edycja, która niestety na dzień dzisiejszy nie wiadomo czym będzie się charakteryzować. Dodatkowo członkowie Cyanogen Inc. podkreślają dalszą współpracę z Oppo, dzięki czemu możemy się spodziewać większej ilości słuchawek pracujących pod kontrolą CyanogenMod.

Limitowana edycja Oppo N1 pojawi się prawdopodobnie w przyszłym miesiącu i wtedy dowiemy się co miało oznaczać słowo – „bezprecedensowy”. Macie jakieś pomysły?

Nowości, TOP news