Kruger&Matz prezentuje kolejny smartfon

Sty 23, 2014 autor:

Kruger&Matz choć w okresie minionych kilku miesięcy wypromował się on polskim rynku, nie jest to producent specjalnie kojarzony z urządzeniami mobilnymi. Mimo to marka należąca do polskiej firmy Lechpol cały czas rozszerza swoją ofertę. Jednym z ostatnich projektów okazał się smartfon ukryty pod roboczą nazwą Drive. Tradycyjnie już został on wyposażony w dwa sloty na karty SIM. Cała specyfikacja prezentuje się jednak bardziej interesująco:

Wewnątrz urządzenia bowiem, znajdziemy: 4,5-calowy wyświetlacz IPS 854×480, układ Qualcomm Snapdragon MSM8225Q (4×1,2GHz, 1GB RAM), 4GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD, aparaty 5MPx i 0,3MPx, system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean oraz akumulator o pojemności 4000mAh. To właśnie ostatnie punkt wzbudza największe emocję – bateria bowiem, przy niezbyt wymagających podzespołach wymienionych powyżej, zapewni niezwykle długi czas pracy na jednym naładowaniu. Odbije sie ona jednak na gabarytach telefonu – zwiększy grubość obudowy do 13mm oraz jego masę do 150 g.

Co ciekawe Smartfon Kruger&Matz Drive można zamówić już dziś na stronie producenta w cenie 579 zł. Jednak korzystając z ofert prezentowanych w serwisie Okazje.info zapłaci się za niego o około 50 zł mniej.

 
Smartfony i telefony