Xperia Themes już bardzo nie długo!

Mar 12, 2014 autor:

Miliony użytkowników urządzeń mobinych decyduje się na wybór systemu operacyjnego Android ze względu na jego otwartość, możliwości dostosowania do naszych potrzeb oraz personalizację wyglądu – stworzenia takiego layoutu, który będzie dla nas najwygodniejszy. Sony ogłosiło właśnie, że właśnie dzięki tym cechom wraz z aktualizacją 4.3 Jelly Bean do smartfonów Xperia zawita kolejna wersja aplikacji „Xperia Themes”, pozwalająca na wybór oficjalnych motywów idealnie dopasowanych do smartfona.

Andreas Schön, jeden z twórców “Xperia Themes”, postanowił przybliżyć nam kilka szczegółów, dzięki czemu już na dzień dzisiejszy wiemy, czego możemy się spodziewać. Aplikacja może się pochwalić sporą bazą gotowych rozwiązań – ponad 280 motywów, zmieniających nie tylko podstawowe elementy interfejsu, lecz całość, włączając w to belkę nawigacyjną, ikony, foldery i wiele innych. Co więcej każdy z tych elementów dopasowany jest pod konkretny model.

źródło: materiały prasowe

źródło: materiały prasowe

Andreas stwierdził ponadto, że baza dostępnych rozwiązań z biegiem czasu zostanie powiększona, tak aby każdy użytkownik mógł wybrać coś, co zobrazuje jego aktualny nastrój, a co ważniejsze odda jego osobowość.  Każdy pakiet składa się z wielu elementów, zaczynając od tych najbardziej oczywistych, dostępnych w każdym smartfonie, takich  jak tapeta czy ekran blokady, kończąc na tak z pozoru nieistotnyc elementach jak ikonach nawigacyjnych, polach wyboru, suwakach czy samych przyciskach. Jak to wygląda w praktyce?

 

Smartfony i telefony, TOP news