Yahoo Aviate żyje i ma się dobrze!

Cze 26, 2014 autor:

Na początku bieżącego roku serwis Yahoo dokonał głośno komentowanego Inteligentny launcher o nazwie Aviate to jeden z najnowszych produktów zakupionych przez serwis Yahoo. Do niedawna nie było do końca wiadomo, co serwis planuje zrobić z tym świetnie zapowiadającym się start – upem. Teraz jednak wszystkie plotki się potwierdziły. Teraz wiemy już tz. Yahoo Aviate wychodzi z bety i zmienia nazwę na Yahoo Aviate Launcher. Co to takiego?

Główna funkcja palikacji pozostała niezmieniona, nadal mamy do czynienia z inteligentnym ekranem głównym, który uczy się w jaki sposób korzystamy na co dzień z naszego urządzenia. Poza zmianami w wyglądzie Aviate sporą nowością jest jednak wysuwane z dołu ekranu menu z wybranymi przez nas kontaktami oraz kilka rozwiązań, mających swoje korzenie w Google Now –  polecanie artykułów, ostrzeganie o ekstremalnych warunkach pogodowych itp.

Dobrą nowiną jest również, fakt iż Yahoo nie wprowadziło od siebie tak dużo i pozostawiło Aviate w niezmienionej formie. Co więcej launcher można już pobrać za darmo ze sklepu Google Play. Wymagany jest jednak Android w wersjio co najmniej 4.0…

źródło: engadget.com

źródło: engadget.com

Smartfony i telefony, Uncategorized