One Plus One Watch – początek ery smartwatchy?

Sie 02, 2014 autor:

OnePlus to producent doskonale znany ze swoich interesujących produktów , który teraz zdecydował się (przez przypadek zresztą) ujawnić dane dotyczące nadchodzącego smartwatcha o nazwie OnePlus OneWatch. Era smartwatchy coraz bliżej? Bez wątpienia można tak stwierdzić, bowiem obecnie każdy liczący się producent stara się przedstawić swój projekt tego właśnie gadżetu.

One Plus skupia swoją uwagę bezapelacyjnie, a to za sprawą okrągłego wyświetlacza, który cechuje tytanowa obudowa oraz skórzany pasek. Sam ekran jest natomiast wykonany w technologii OLED i chroniony jednocześnie przez szafirową powłokę. Kolejna interesująca cecha to zaokrąglony akumulator, który najprawdopodobniej znajdzie się właśnie w skórzanym pasku. Jego ładowanie będzie możliwe za pomocą technologii Qi, a więc bezprzewodowo – tym samym stawiając go na pierwszym miejscu (na pewno w kwestii użyteczności) w  stosunku do konkurencji. Niestety na dzień dzisiejszy nie wiemy nic o potenjalnym systemie operacyjnym, choć plotki wskazują na nowe rozwiązanie nad którym pracuje Cyanogen Inc.

źródło:android.com.pl

źródło:android.com.pl

Co więcej One Plus szykuje dla nas niezwykle atrakcyjną politykę cenową, która ma zostawić konkurencję daleko w tyle. Jeśli tak,  to bardzo możliwe, że znaleźliśmy najlepszy spośród wszystkich inteligentny zegarek.

Gadżety, Uncategorized