Nowe informacje o Galaxy 4 Note

Sie 21, 2014 autor:

Choć do oficjalnej prezentacji Samsunga Galaxy Note 4 pozostały jeszcze około dwa tygodnie, zainteresowanie nowym modelem koreańskiego producenta nie słabnie, wręcz przeciwnie, a każde kolejne informacje rozbudzają tylko naszą wyobraźnie. Czy komukolwiek przyszło na myśl umieszczenie czujnika UV w smartfonie.

Benchmark dwóch wersji Samsunga Galaxy Note uchylił nieco rąbek tajemnicy i dał nam przedsmak tego, czego możemy się spodziewać po specyfikacji nowego, azjatyckiego flagowca. Nadchodzący phablet pojawił się bowiem na stronie AnTuTu, gdzie pokazane zostały jego osiągi. Jeśli informacje te okażą się prawdziwe, to możemy się spodziewać wersji słabszej opartej na procesorze Snapdragon 805 oraz nieco mocniejszego wariantu bazującego na układzie Exynos 5433. Procesor jest jednak prawdopodobnie jedyną różnicą, którą możemy znaleźć. Całość zamyka natomiast  5.7-calowy ekran o rozdzielczości 2560×1440 pikseli, 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowo dwie kamerki – tylna o rozdzielczości 16 megapikseli oraz przednia z 3.68-megapikselową matrycą oraz system operacyjny Android w wersji 4.4.3.

Niestety na dzień dzisiejszy wszystkie przytoczone powyżej informacje to tylko liczby, które nie znalazły póki co oficjalnego potwierdzenia. Co więcej sytuacja ta nie ulegnie zmianie aż do oficjalnej prezentacji, o której wspominałem wcześniej.

źródło:dailymobile.pl

źródło:dailymobile.pl

 

Smartfony i telefony