Luna oraz Meridan – nowe brytyjskie „zegarki”

Mar 21, 2015 autor:

Vector Luna i Meridian to nowe, zapowiedziane przez brytyjską firmę smartwatche, a jednocześnie urządzenia starające się nawiązać swoją stylistyką do ery klasycznych zegarków, oferujące użytkownikowi aż 30 dni żywotności baterii.To świetny wynik, szczególnie, że obecnie dostępne na rynku wearables nierzadko już po 1 dniu użytkowania wymagają podłączenia do ładowarki. Liczyć ma się również współpraca ze wszystkim platformami sprzętowymi, w tym Android, iOS oraz Windows Phone.

Luna i Meridian zostały wyposażone w monochromatyczne, obsługiwane za pomocą fizycznych przycisków ekrany. Oba modele oferują jednak możliwość wyświetlania powiadomień, potrafią monitorować aktywność użytkownika i badać jakość snu. Nie zabrakło również opcji pokazywania nagłówków z czytnika RSS, a Vector współpracuje z innymi firmami w celu poszerzenia możliwości nowych urządzeń. Dodatkowym atutem jest ich wodoodporność (na głębokości 50 metrów), metalowa konstrukcja oraz możliwość zmiany wykorzystywanego układu graficznego.

materiały prasowe

materiały prasowe

Vector Luna został ponadto wyposażony w okrągły wyświetlacz, a swój produkt firma wycenia na 349 dolarów. 199 dolarów ma kosztować model Meridian z kwadratowym wyświetlaczem. Premiera przewidziana jest na lato 2015. Najpopularniejsze smartwatche znajdziecie w rankingu Okazje.info.

Gadżety