Najciekawsze akcesoria do smartfonów

Kwi 14, 2015 autor:

Smartfony stają się coraz popularniejsze, dlatego trudno się dziwić, że rośnie również zapotrzebowanie na akcesoria do nich. Można je znaleźć w sklepie MediaMarkt.pl, który uzyskuje bardzo pozytywne opinie dotychczasowych klientów. Co proponuje do smartfonów?

Głośnik JBL Horizon Czarny

JBL Horizon Czarny to wielofunkcyjny głośnik z budzikiem. W sprzęcie są również wyświetlacz LCD oraz wskaźniki LED. Ładowanie w przypadku tego urządzenia odbywa się szybko, za sprawą podwójnego złącza USB. Łączy się z telefonem, dzięki funkcji Bluetooth.

 

Ładowarka indukcyjna MYPHONE Ql-200

Ładowarka indukcyjna MYPHONE Ql-100 funkcjonuje bez konieczności podłączania jej kablem do gniazda USB. W taki sposób smartfon zostanie naładowany w absolutnie każdym miejscu, w którym będzie znajdował się jego użytkownik.

 

Etui SOX Run Away L/XL Niebieski

Etui SOX Run Away L/XL Niebieski to opaska na ramię, która umożliwia noszenie smartfona. Dzięki temu produktowi, nie trzeba chować go do kieszeni. Uniwersalna opaska, która jest zaliczana do sportowych, posiada zapięcie na rzep. Rozmiarami paska są L/XL.

 

Zakupy w sklepie internetowym, z którego dotąd się nie korzystało, warto poprzedzić sprawdzeniem opinii o nim. Klienci wystawiają je między innymi w serwisie Okazje.info, gdzie występuje opcja Wiarygodne Opinie. Opinie Media Markt są bardzo pozytywne, ponieważ w sumie średnia ocen wynosi 4.8, przy maksimum na poziomie 5.0. Jakość obsługi, Czas realizacji zamówienia oraz Pakowanie/odbiór uzyskały 4.9/5, natomiast kryterium Atrakcyjne ceny zdobyło 4.6/5. Warto sprawdzać Wiarygodne Opinie i robić zakupy w MediaMarkt.pl.

Porady