Wiedźmin używa telefonów HTC

Maj 23, 2015 autor:

O sukcesie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon przekonał się już chyba każdy mieszkaniec naszego kraju, nic więc dziwnego że firmy pośrednio, albo i wcale nie związane z postacią wykreowaną przez Andrzeja Sapkowskiego, chcą zyskać klientów bazując na popularności Geralta z Rivii. W polskich salonach sieci Play można np. nabyć specjalną edycję telefonu HTC One M9, która podobno została przygotowana przy współpracy CD Projektu – wydawcy gry.

Na wstępie należy zaznaczyć, iż opisywanego zestawu nie będzie można kupić, ale Play zapowiada, że zostanie on wystawiony na aukcjach charytatywnych oraz będzie nagrodą w przyszłych konkursach. Pakiety są mocno limitowane, bo wyprodukowano ich jedynie 10, a każdy telefon ma wygrawerowany napis ze swoim numerem. Oprócz telefonu z wygrawerowanym Wiedźminem na tylniej klapce, w skład zestawu wchodzi również „letnia kolczuga Geralta” (czyli sweter), słuchawki Harman Kardon Soho, wisiorek, smyczka, płyta z audiobookami sagi Wiedźmin, książka z autografem Andrzeja Sapkowskiego, figurka oraz kilka innych drobiazgów.

small_1626078287

materiały prasowe

 

Play ma również dla klientów nieco bardziej ubogi zestaw w skład którego wchodzi, specjalna wersja smartfona HTC Desire 820, wyróżniającego się “wiedźmińską nakładką” oraz fabrycznie zainstalowanym audiobookiem Wiedźmin – coś się kończ, coś się zaczyna. Ciekawiej natomiast prezentują się dodatki do telefonu, ponieważ nabywca zestawu otrzymuje również rozszerzone wydania gier komputerowych Wiedźmin i Wiedźmin 2 gotowych do pobrania ze sklepu GOG.

Smartfony i telefony, TOP news