Phablet One Plus 2 przyciągnie nas swoim designem

Sie 07, 2015 autor:

OnePlus potwierdziło w ostatnich dniach,  że w tym roku na rynek wprowadzony zostanie nie tylko OnePlus 2, ale także inny smartfon. Przy okazji sesji AMA z przedstawicielami chińskiej firmy dowiedzieliśmy się też kilku ciekawych rzeczy na temat tegorocznego flagowego urządzenia. Warto dodać, że firma chce przygotować produkt, który będzie bardziej przyciągał designem, a mniej specyfikacją. Ma być więc kierowany do nieco innej grupy docelowej niż flagowy OnePlus 2. Co to będzie?

OnePlus zapewniło, że czas oczekiwania na dostawę urządzenia będzie dużo niższy niż wcześniej. Phablet otrzyma stworzone z myślą o nim akcesoria, „podobne do tych z OnePlus One, ale lepsze”. Przedstawiciele OnePlus 2 wypowiedzieli się też na temat braku slotu na karty microSD i łączności NFC. W pierwszym przypadku stwierdzili, że nie widzą sensu udostępniania tego elementu ze względu na to, że ich smartfon dostępny jest w opcji z 64 GB i mało prawdopodobne, by ktokolwiek był w stanie wykorzystać taką przestrzeń.

NFC według konstruktorów, to mało popularne i niewykorzystywane rozwiązanie, przez co udostępnianie go, nie ma na dobrą sprawę większego sensu… Potwierdzono także, że OnePlus One sprzedawany będzie co najmniej do końca tego roku.

Smartfony i telefony