Nowa seria O od Samsunga

Sie 22, 2015 autor:

Mimo iż oferta Samsunga na rynku smartfonów i phabletów jest już dość bogata, koreańczycy nie przestają eksperymentować i zaskakiwać klientów coraz to nowymi konstrukcjami. Przypomnijmy, że obecnie południowokoreańska oferuje m.in. tanie urządzenia serii Galaxy Y, ulokowane wyżej Galaxy A, a także flagowe modele serii S.

Jak donosi SamMobile, a więc całkiem wiarygodne źródło wieści nt. planów Samsunga, firma ta obecnie przygotowuje się do wprowadzenia na rynek dwóch nowych modeli smartfonów, które wejdą w skład nowej serii Galaxy O. Konstrukcje te są obecnie oznaczone symbolami SM-G550 oraz SM-G600, które do sprzedaży powinny trafić jako Galaxy O5 oraz Galaxy O7.

Zauważmy jednak, że na dzień dzisiejszy nie ma absolutnie żadnych informacji na ich temat. Nie wiadomo też kiedy Samsung miałby uruchomić ich sprzedaż. Specyfikacja, premiera wszystko to jest wielką  tajemnicą. Pewni możemy być natomiast jedynie tego, że prezentowane modele uplasują się na średniej półce cenowej i jakościowej. Wysoka jest bowiem zarezerwowana dla smartfonów z literą S oraz przyrostkiem Note.

Smartfony i telefony