Nokia 222 wkrótce na rynku!

Sie 29, 2015 autor:

Microsoft poinformował o tym, że niebawem na polski rynek trafi nowy model telefonu komórkowego Nokia 222. Według producenta urządzenie jest proste w obsłudze i ma przejrzyste menu. Istotną funkcją jest natomiast pełnoprawny dostęp do internetu, dzięki któremu użytkownik otrzyma możliwość korzystania z przeglądarki, aktualnych prognoz pogody oraz serwisów społecznościowych. Długi czas pracy telefonu to kolejna zaleta tego modelu, która sprawia, że sprawdzi się on podczas długich podróży nie tylko jako telefon, ale także jako odtwarzacz muzyki bądź radio.

Nokia 222 to telefon wyposażony w ekran o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczości 240 x 320 pikseli (zagęszczenie 166 pikseli na cal). Urządzenie ma aparat cyfrowy o rozdzielczości 2 megapikseli, lampę diodową, slot na kartę pamięci microSD o maks. pojemności 32 GB, Bluetooth 3.0, port micro USB, modem GPRS oraz gniazdo słuchawkowe (3,5-milimetrowy mini jack). Urządzenie ma też akumulator o pojemności 1100 mAh. Według Microsoftu telefon może wytrzymać do 20 godzin rozmów. Jeśli chodzi o czasy pozostawania w stanie spoczynku to wersja z jednym slotem SIM wytrzymuje maks. 29 dni, a z dwoma slotami SIM do 21 dni. Dodatkowo model ten ma oferować możliwość odtwarzania muzyki (MP3) przez maksymalnie 50 godzin. Wymiary Nokii 222 to 116 x 50 x 12,9 milimetra, a całość waży 79 gramów. Model ten oferowany będzie w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej.

Sugerowana cena detaliczna telefonu Nokia 222 Dual SIM to 159 złotych. Model ten pojawi się w sprzedaży w październiku bieżącego roku. Więcej produktów firmy Nokia znajdziecie na Okazje.info

Smartfony i telefony