Smartfon bez aparatu? Tak, ZTE właśnie nad nim pracuje

Paź 02, 2015 autor:

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że smartfony mają przynajmniej jeden wbudowany aparat fotograficzny, a coraz częściej nawet dwa. No, może w kilku wersjach BlackBerry nie znajdziemy tylko aparatów, ale telefony te są przecież sprzętami głównie biznesowymi, gdzie bardziej używa ich się do korzystania z internetu i robienia notatek, niż do robienia zdjęć. Jednak do tej pory żaden inny producent nowoczesnych smartfonów nie podjął decyzji o rezygnacji z aparatu. Wygląda jednak na to, że firma ZTE przełamie ten trend.

zte

ZTE w swoim najnowszym modelu, czyli ZTE S3003, zapowiada nieumieszczenie właśnie aparatu. W zamian za to dostaniemy niewielką wagę smartfona, wynoszącą zaledwie 117 gram. Prawie nie będziemy go czuć w kieszeni!

ZTE S3003 już teraz posiada certyfikat TEENA. Z ujawnionych danych technicznych należy wspomnieć o 5-calowym wyświetlaczu z rozdzielczością 29 PPI (720 x 1 280 px), procesorze z czterema rdzeniami o taktowaniu z częstotliwością 1,5 GHz, 1-higabajtowym RAMie, modemie TD-LTE oraz 8-gigabajtowej pamięci wewnętrznej.

Pozostaje tylko pytanie: kiedy ten sprzęt trafi na rynek?

Nowości, Smartfony i telefony