Najpopularniejszy laptop września wg Okazje.info

Paź 24, 2015 autor:

Według rankingu Okazje.info, najbardziej popularnym modelem laptopów we wrześniu był ASUS UX31LA-US51T. Posiada on wydajny procesor czwartej generacji Intel Core i5-4200U 2×1.6 GHz (Turbo 2.6 GHz), 3MB cache 8 GB pamięci operacyjnej DDR3 oraz superszybki dysk SSD 128 GB. Matryca jest dotykowa wielkości 13,3″ full HD, a karta graficzna Intel HD Graphics 4400. Laptop ma gwarancję  roczną Door-To-Door z możliwością przedłużenia nawet do 4 lat. Oprócz bogatego wnętrza,  ASUS UX31LA-US51T posiada równie piękną obudowę – cienką, aluminiową, z funkcją Instant On, która wznawia pracę komputera ze stanu uśpienia w ciągu 2 sekund. Posiada głośniki Bang & Olufsen ICEpower z technologią SonicMaster. Użyteczną funkcją tego laptopa jest również automatyczny zapis otwartych plików w przypadku spadku poziomu naładowania baterii poniżej 5%. Komputer posiada ponad to WiFi, czytnik kart pamięci SD, SDHC, SDXC i MMC oraz wbudowany moduł Bluetooth USB 3.0. Duży i wygodny touchpad zapewnia optymalną jakość pracy. Do tego dochodzi kamera internetowa z mikrofonem, bateria 4-komorowa  oraz system operacyjny Windows 8.1 64-bit w języku polskim. Klawiatura nie posiada bloku klawiszy numerycznych. Laptop ma wymiary: 32,5 x 22,3 cm i waży ok. 1,3 kg.

Nowe cienkie modele od Asusa to ultrabooki z dotykowym ekranem i wyjątkowym designem. Najnowszy Windows, wydajne procesory, niesamowicie cienki – tylko 3 mm z przodu i 9 mm z tyłu, a do tego z olśniewającym ekranem IPS full HD i artystycznie podświetloną klawiaturą. To ZenbookTouch – doskonale zbalansowany Ultrabook™. Podczas tworzenia idealnego Ultrabooka™ konieczna jest równowaga pomiędzy formą i funkcją. ZenbookTouch tworzony jest z pojedynczego kawałka aluminium, dzięki czemu posiada jednolity design, jest elegancki i bardzo wytrzymały. Jest również bardzo cienki i niezwykle lekki, dzięki czemu łatwo go przenosić. Pod pokrywą kryje się 13,3-calowy wyświetlacz Full HD, który zapewnia żywy obraz i sprawia, że każda czynność – od przeglądania stron po pracę – staje się bardzo przyjemne.

 

ASUS UX31LA Poznaj Zenbook Touch - Ultrabook ? doskonale wyważony Produkt recertyfikowany (nadwyżki z dużych sieci handlowych odesłane do producenta, towar sprawdzony, przepakowany i ponownie wprowa

okazje.info.pl

Laptopy