Funkcjonalny i elegancki Kindle Voyage

Paź 29, 2015 autor:

Jeden z nowszych czytników Amazona – Untitled Document Kindle Voyage – to wyjątkowy, elegancki i bardzo intuicyjny podczas użytkowania e-book. Jest to czytnik segmentu premium i pierwszy czytnik z ekranem 300 ppi. Ekran tego czytnika wykonany jest ze szkła, które eliminuje odblaski, a dodatkowo jest wypełnione mikroporami rozpraszającymi światło zewnętrzne i dającymi czytelnikowi poczucie dotykania papieru. Ekran czytnika ma wysoką rozdzielczość, dzięki czemu obraz jest ostry, a oświetlenie równomierne. Zastosowano tutaj funkcję automatycznej regulacji oświetlenia – bazując na warunkach oświetleniowych regulowana jest właściwa intensywność światła. Dzięki temu nawet w świetle słonecznym na ekranie nie pojawiają się odblaski.

Aby tekst był doskonale czytelny (nie ustępujący drukowi), zastosowano technologię papieru elektronicznego E Ink Pearl. Poza czytelnością, tekst na takim ekranie wygląda dokładnie tak samo, niezależnie od tego, z jakiego kąta się na niego patrzy lub z jakiego kąta pada światło.
Dla wygody każdego, każdy użytkownik czytnika może dobrać sobie odpowiednią dla siebie czcionkę i jej wielkość, w prosty i szybki sposób wyszczególniać wybrany fragment treści, wyszukiwać słowa, a także tworzyć i edytować notatki na marginesie. W łatwy sposób można również dzielić się informacjami poprzez Facebook oraz Twitter.

Untitled Document Kindle Voyage to najnowszy czytnik marki Amazon skategoryzowany w segmencie premium a zarazem pierwszy w historii czytnik z ekranem 300 ppi. Dodatkowo ekran Kindle Voyage został wykonany ze szkła eliminującego odblaski i wypełnionego

Kilka podstawowych informacji dotyczących czytnika Kindle Voyage:
– bardzo wytrzymała bateria, która umożliwia użytkowanie czytnika do kilku tygodni;
– wyjątkowo cienka obudowa – 7,6 mm;
– przekątna ekranu: 6 cali;
– rozdzielczości 1440 x 1080 i 300 ppi;
– wewnętrzna pamięć 4GB, która daje użytkownikowi przestrzeń dla tysięcy tytułów;
– bardzo duży wybór książek na Kindle Store;
– bardzo krótki czas pobierania książek.

Czytniki e-booków